Group 42 CopyGroup 35Group 42Group 42 Copy 3Group 34Group 42 Copy 2

Događanja

27.–29.06.

9h
OKC Palach, Kružna ulica

Radionica Sitotiska

Radionica je namijenjena korisnicima programa Udruge Oaza.   

Radionica Sitotiska

Radionica je namijenjena korisnicima programa Udruge Oaza.   

27.–29.06.

10h
Muzej moderne i suvremene umjetnosti, kompleks Benčić

Radionica videomapiranja – (ZATVORENE PRIJAVE) POPUNJENO

Vrijeme: svakim danom od 10:00 – 14:00 h Uzrast: 10 – 14 godina Voditelj: Ivan Marušić Klif Broj polaznika: 10

Radionica videomapiranja – (ZATVORENE PRIJAVE) POPUNJENO

Vrijeme: svakim danom od 10:00 – 14:00 h Uzrast: 10 – 14 godina Voditelj: Ivan Marušić Klif Broj polaznika: 10

27.–29.06.

10h
Mini kino, Art-kino, Krešimirova ulica 2

Radionica animiranog filma – ZATVORENE PRIJAVE (POPUNJENO)

Vrijeme: svakim danom od 10:00 – 16:00 h Uzrast: 9 – 14 godina Voditeljice: Martina Meštrović, Dora Radušić Broj polaznika: 12

Radionica animiranog filma – ZATVORENE PRIJAVE (POPUNJENO)

Vrijeme: svakim danom od 10:00 – 16:00 h Uzrast: 9 – 14 godina Voditeljice: Martina Meštrović, Dora Radušić Broj polaznika: 12

27.06.

10h
Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Ulica Blaža Polića 6
Djeca osvajaju ustanove

Budi glumac na jedan dan! – ZATVORENE PRIJAVE (POPUNJENO)

Vrijeme: 10:00 – 12:00h Uzrast: 7+ Voditelji: Karin Fröhlich i David Petrović; GKL Rijeka Broj polaznika: 15  

Djeca osvajaju ustanove

Budi glumac na jedan dan! – ZATVORENE PRIJAVE (POPUNJENO)

Vrijeme: 10:00 – 12:00h Uzrast: 7+ Voditelji: Karin Fröhlich i David Petrović; GKL Rijeka Broj polaznika: 15  

27.06.

10h
Atrij Art-kina
Radionica izrade zastava

Dizajnerska početnica: Zastavljajmo

Vrijeme: 10:00 – 14:00 h Dob: 10 – 14 godina Voditeljica: Una Rebić Broj polaznika: 15

Radionica izrade zastava

Dizajnerska početnica: Zastavljajmo

Vrijeme: 10:00 – 14:00 h Dob: 10 – 14 godina Voditeljica: Una Rebić Broj polaznika: 15

27.06–
08.07.

20h
Razne lokacije
Aktivne ferije za djecu

Festival Tobogan

Jurimo niz drugi Tobogan! Dva tjedna kulture, edukacijskih interaktivnih programa i zabave.

Aktivne ferije za djecu

Festival Tobogan

Jurimo niz drugi Tobogan! Dva tjedna kulture, edukacijskih interaktivnih programa i zabave.

27.06.

20h
Trg 128. brigade Hrvatske vojske – Exportdrvo (okupljanje na Trgu 128. brigade HV-a)
ulična predstava (parada insekata), svečano otvorenje i zabava uz DJ-a

Veličanstveno otvorenje: Insects Invasion i Plesnjak sa Smeđim Šećerom

Vrijeme: 20:00 h Uzrast: svi uzrasti

ulična predstava (parada insekata), svečano otvorenje i zabava uz DJ-a

Veličanstveno otvorenje: Insects Invasion i Plesnjak sa Smeđim Šećerom

Vrijeme: 20:00 h Uzrast: svi uzrasti

28.06.

9h
Gradska knjižnica Rijeka, Dječji odjel Stribor, Trg 128. brigade HV-a 6; Art-kino Rijeka, Krešimirova ulica 2
igra - Gradska knjižnica Rijeka i Art-kino

Djeca osvajaju ustanove!

Vrijeme: 09:00 – 14:00 h Uzrast: svi uzrasti

igra - Gradska knjižnica Rijeka i Art-kino

Djeca osvajaju ustanove!

Vrijeme: 09:00 – 14:00 h Uzrast: svi uzrasti

28.–29.06.

10h
Art paviljon hostela Dharma, Spinčićeva ulica 2
radionica izrade igračaka

Kao prvo zagonetno drvo

Vrijeme: oba dana u terminima 10:00 – 12:00 h i 18:00 – 20:00 h Uzrast: svi uzrasti Broj polaznika: 20 Voditelj: Matija Bobek Asistenti: Mihajlo Uzelac i Luči Vidanović; GKL Rijeka

radionica izrade igračaka

Kao prvo zagonetno drvo

Vrijeme: oba dana u terminima 10:00 – 12:00 h i 18:00 – 20:00 h Uzrast: svi uzrasti Broj polaznika: 20 Voditelj: Matija Bobek Asistenti: Mihajlo Uzelac i Luči Vidanović; GKL Rijeka

28.06–
06.07.

10h
Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Ulica Blaža Polića 6
dramsko - lutkarska radionica

Mala sirena s naših mora – ZATVORENE PRIJAVE (POPUNJENO)

Vrijeme: svakim danom od 10:00 – 13:00 h Uzrast: 9+ Broj polaznika: 15 Voditeljica: Miliana Lenak, BUDEN TEATAR, Makedonija Asistent: Goran Zelić; GKL Rijeka Glazbeni suradnik: Ivan Valušek

dramsko - lutkarska radionica

Mala sirena s naših mora – ZATVORENE PRIJAVE (POPUNJENO)

Vrijeme: svakim danom od 10:00 – 13:00 h Uzrast: 9+ Broj polaznika: 15 Voditeljica: Miliana Lenak, BUDEN TEATAR, Makedonija Asistent: Goran Zelić; GKL Rijeka Glazbeni suradnik: Ivan Valušek