Group 42 CopyGroup 35Group 42Group 42 Copy 3Group 34Group 42 Copy 2

Događanja

15.06–
27.07.

21:30h
Ljetno Art-kino
Filmski program

Ljetno Art-kino

Ljetno Art-kino svoju osmu sezonu pod zvijezdama i vedrim nebom započinje u petak, 15. lipnja vikendom mediteranskog filma.

Filmski program

Ljetno Art-kino

Ljetno Art-kino svoju osmu sezonu pod zvijezdama i vedrim nebom započinje u petak, 15. lipnja vikendom mediteranskog filma.

Danas

18.06.

18h
HNK Ivana pl. Zajca
Ljetna škola Centra za napredne studije Jugoistočne Europe

Judith Butler: Interpretiranje nenasilja

Ovogodišnja ljetna škola istražuje jednu od najvažnijih tema današnjice: kako razmišljati i što učiniti s nasiljem u današnjem društvu.

Ljetna škola Centra za napredne studije Jugoistočne Europe

Judith Butler: Interpretiranje nenasilja

Ovogodišnja ljetna škola istražuje jednu od najvažnijih tema današnjice: kako razmišljati i što učiniti s nasiljem u današnjem društvu.

Danas

18.06.

20h
HNK Ivana pl. Zajca
Ljetna škola Centra za napredne studije Jugoistočne Europe

Turbofolk RiLOUDID

Iako ga službena kulturna politika ignorira, mada još neko vrijeme neće postati dio redovitog sadržaja televizijskog i radijskog programa, turbo-folk je u našoj sredini sve prisutniji.

Ljetna škola Centra za napredne studije Jugoistočne Europe

Turbofolk RiLOUDID

Iako ga službena kulturna politika ignorira, mada još neko vrijeme neće postati dio redovitog sadržaja televizijskog i radijskog programa, turbo-folk je u našoj sredini sve prisutniji.

23.06.

19h
Titov trg / most ispred Hotela Continental
Glazbeni program

Zbor crvene Rijeke

Povodom obilježavanja Dana antifašističke borbe, u subotu 23.6. na Titovom trgu, odvija se glazbeni program Zbora crvene Rijeke.

Glazbeni program

Zbor crvene Rijeke

Povodom obilježavanja Dana antifašističke borbe, u subotu 23.6. na Titovom trgu, odvija se glazbeni program Zbora crvene Rijeke.

26.06.

22:30h
Bazeni Kantrida
Kazališni performans

Welcome

U produkciji sarajevskog Udruženja Kontakt i režiji Nermina Hamzagića premijerno se izvodi kazališni performans Welcome.

Kazališni performans

Welcome

U produkciji sarajevskog Udruženja Kontakt i režiji Nermina Hamzagića premijerno se izvodi kazališni performans Welcome.

27.–29.06.

9h
OKC Palach, Kružna ulica

Radionica Sitotiska

Radionica je namijenjena korisnicima programa Udruge Oaza.   

Radionica Sitotiska

Radionica je namijenjena korisnicima programa Udruge Oaza.   

27.–29.06.

10h
Muzej moderne i suvremene umjetnosti, kompleks Benčić

Radionica videomapiranja – (ZATVORENE PRIJAVE) POPUNJENO

Vrijeme: svakim danom od 10:00 – 14:00 h Uzrast: 10 – 14 godina Voditelj: Ivan Marušić Klif Broj polaznika: 10

Radionica videomapiranja – (ZATVORENE PRIJAVE) POPUNJENO

Vrijeme: svakim danom od 10:00 – 14:00 h Uzrast: 10 – 14 godina Voditelj: Ivan Marušić Klif Broj polaznika: 10

27.–29.06.

10h
Mini kino, Art-kino, Krešimirova ulica 2

Radionica animiranog filma – ZATVORENE PRIJAVE (POPUNJENO)

Vrijeme: svakim danom od 10:00 – 16:00 h Uzrast: 9 – 14 godina Voditeljice: Martina Meštrović, Dora Radušić Broj polaznika: 12

Radionica animiranog filma – ZATVORENE PRIJAVE (POPUNJENO)

Vrijeme: svakim danom od 10:00 – 16:00 h Uzrast: 9 – 14 godina Voditeljice: Martina Meštrović, Dora Radušić Broj polaznika: 12

27.06.

10h
Gradsko kazalište lutaka Rijeka, Ulica Blaža Polića 6
Djeca osvajaju ustanove

Budi glumac na jedan dan! – ZATVORENE PRIJAVE (POPUNJENO)

Vrijeme: 10:00 – 12:00h Uzrast: 7+ Voditelji: Karin Fröhlich i David Petrović; GKL Rijeka Broj polaznika: 15  

Djeca osvajaju ustanove

Budi glumac na jedan dan! – ZATVORENE PRIJAVE (POPUNJENO)

Vrijeme: 10:00 – 12:00h Uzrast: 7+ Voditelji: Karin Fröhlich i David Petrović; GKL Rijeka Broj polaznika: 15  

27.06.

10h
Atrij Art-kina
Radionica izrade zastava

Dizajnerska početnica: Zastavljajmo

Vrijeme: 10:00 – 14:00 h Dob: 10 – 14 godina Voditeljica: Una Rebić Broj polaznika: 15

Radionica izrade zastava

Dizajnerska početnica: Zastavljajmo

Vrijeme: 10:00 – 14:00 h Dob: 10 – 14 godina Voditeljica: Una Rebić Broj polaznika: 15